اگر شاغل و به خصوص فعال در زمینه بازاریابی یا گردشگری یا فناوری یا . باشید برای پیشرفت شغلی معمولا به دانش خوبی از زبان انگلیسی نیاز دارید، و اگر خانه دار باشید و صاحب فرزند شده باشید هم برای کمک به پیشرفت تحصیلی کودکانتان بهترین راه این است که خودتان دانش زبان انگلیسی خود را تقویت و به فرزندتان کمک کنید.

اما بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در منزل چیست؟

در این مطلب قصد داریم نظر خودمان درمورد تجربه تدریس آنلاین و شرکت در یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی با یک استاد زبان انگلیسی برجسته و ساکن تهران که کیلومترها با ما فاصله داشت را در میان بگذاریم!

استاد علیرضا اختیارزاده، دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلیسی دانشگاه تهران و ناظر محتوای آموزش زبان انگلیسی تیکا، درخواست ما برای ثبت نام آنلاین و شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی با هزینه نصف -سی هزار تومان- برای جلیه آموزشی را پذیرفت و به سئوالات ما درمورد این نحوه تدریس پاسخ داد.

آموزش_زبان_آنلاین

یادگیری زبان برای بزرگسالان:

سلام استاد، ممنون از اینکه درخواست ما برای شرکت در کلاس انلاین رو پذیرفتید. تجربه و تحصیلات اساتید زبان آکادمی تیکا خیلی عالی به نظر میرسند، و با توجه به پروفایل این اساتید قیمت کلاس های خصوصی که از سی هزارتومان شروع میشوند برای ما کمی باورنکردنیست! چطور میتوانید قیمت کلاس خصوصی با مدرس زبان ماهر را اینقدر پایین نگه دارید؟

استاد زبان انگلیسی علیرضا اختیارزاده:

در حقیقت مطلبی که شما به اون اشاره کردید از بزرگترین مزایای کلاس آنلاین زبان انگلیسی محسوب میشه، چون من استاد دیگه مجبور نیستم وقت و انرژی خودم رو صرف جا به جایی تا آموزشگاه یا از اون بدتر، منزل شاگردم بکنم، و در نتیجه میتونم به زبان آموز تخفیف بدم، از اونجایی که در آکادمی تیکا، تیم پشتیبانی به همه پرداخت ها و حسابداری رسیدگی میکنه، من در اون قسمت هم انرژی اضافی از دست نمیدم و میتونم کلاس های بیشتری بردارم.

یادگیری زبان برای بزرگسالان: 

جسارتا استاد به نظر شما کیفیت آموزش در کلاس آنلاین زبان انگلیسی نسبت به کلاس حضوری پایینتر نیست؟

بستگی داره منظور شما از کیفیت چی باشه! قبول دارم که بخشی از زبان و مفاهیم اون شاید از طریق ارتباط حضوری و زبان بدن و راهنماهای ریز استاد به زبان آموز راحتتر انتقال پیدا بکنه، و شاید امکان انجام دادن بعضی از بازی های یادگیری زبان در کلاس آنلاین وجود نداشته باشه، اما کلاس آنلاین به استاد و زبان آموز اجازه انتقال و رد و بدل کردن آنی فایل های مختلف و همچنین ضبط کلاس و دوباره گوش دادن به اون در یک ساعت خالی دیگه رو میده. برخی از اساتید زبان انگلیسی فعال در آموزشگاه زبان آنلاین تیکا محتوای درسی از قبل ضبط شده ای تحت عنوان دوره های آموزشی گرامر، اصطلاحات و لغات انگلیسی و غیره هم تولید کردند که در این بستر میتونند راحت در اختیار زبان آموز قرار بدهند.

یادگیری زبان انگلیسی برای بزرگسالان:

به ویژگی های جذابی اشاره کردید! ممکنه بیشتر درمورد نحوه برگزاری کلاس توضیح بدید؟

بله، شما کافیه وارد سایت آموزش زبان  tikkaa.ir بشید و از قسمت انتخاب زبان مورد نظر، وارد لیست استادهای اون زبان بشید. با توجه به ویدیوی معرفی هر استاد میتونید یه شناخت کلی از استاد زبان به دست بیارید و برای گرفتن تصمیم نهایی هم کافیه یه جلسه آزمایشی با اون استاد رو از طریق تقویم تعاملی هر استاد و کلیک کردن روی زمان های خالی استاد انجام بدید. اگه مدرس زبان هستید هم میتونید از قسمت شروع تدریس زبان با همکاری کنید!

یادگیری انگلیسی، زبان روز دنیا برای بزرگسالان چطور ممکن است؟

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

زبان ,انگلیسی ,استاد ,کلاس ,  ,آنلاین ,زبان انگلیسی ,استاد زبان ,یادگیری زبان ,در کلاس ,زبان آموز ,انگلیسی علیرضا اختیارزاده ,زبان انگلیسی علیرضا

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید میناکاری اصفهان | میناکاری روی مس با قیمت ارزان دست‌نوشته‌های کمیل جدید ترین مد روز ادبی دیجیتال|مارکتینگ|تجارت|ساخت|طراحی|اموزش|مشاوره مقاله انجمن طراحی با مبلمان لوکس و خاص خانه درسا تولیدی باد بزن محمد انصاری حرف‌هایم